Dieta z sukcesem: Stracisz zbędne kilogramy, zyskasz energię i... pozbędziesz się efektu jo-jo!

 

Podejmując się indywidualnej współpracy zyskujesz nawyki żywieniowe, które zostają z Tobą na zawsze a przy tym nie tracisz czasu i pieniędzy na kolejne diety, które nie działają i kończą się efektem jo-jo.

Ze mną osiągniesz swój cel
i uwolnisz się od diet.

Jeśli masz obawy przed:

image(1)
image(2)

Korzyści, które na Ciebie czekają

Spersonalizowany jadłospis

Układam dla Ciebie spersonalizowany jadłospis dopasowany do Twoich preferencji smakowych, stylu życia i możliwości czasowych oraz plan treningowy, który uwzględnia Twój staż, możliwości fizyczne, kontuzję i plan dnia.

Stały kontakt

Masz ze mną stały kontakt i możesz liczyć na pełne zaangażowanie z mojej strony dzięki raportom, analizom treningów i prywatnym wiadomością.

Aplikacja mobilna

Twój jadłospis będzie dostępny w aplikacji mobilnej, w której czeka na Ciebie interaktywna lista zakupów i indywidualny czat.

Materiały edukacyjne

Podczas współpracy przygotowuje dla Ciebie specjalne materiały edukacyjne dopasowane pod Twój cel i/lub jednostkę chorobową.

Sprawdź etapy współpracy

KROK 1

Wypełnij formularz

Zacznij od wypełnienia formularzu, który znajduję się poniżej.

KROK 2

Umów się na darmową konsultację

Po wypełnieniu formularzu wybierzemy wspólny termin na darmową 15 minutową konsultację, na której poznam Twoje problemy i potrzeby.

KROK 3

Sprawdź ofertę

Po skończeniu darmowej konsultacji przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy.

KROK 4

Wypełnij wywiad

Po opłaceniu oferty wyślę Ci wywiad dzięki czemu dopasuję plan pod Twoje potrzeby.

KROK 5

Dostęp do aplikacji

W ciągu 7 dni od przesłania ankiety otrzymasz ode mnie spersonalizowany 7 dniowy plan żywieniowy lub treningowy z którego będziesz korzystać przez cały miesiąc.

KROK 6

Wysyłaj raporty

Co tydzień raportujesz mi swoje działania w formie, którą przedstawię Ci razem z wysłaniem planu. Jesteśmy w stałym kontakcie i wspólnie dążymy do celu.

Wybierz pakiet dla siebie

Współpraca żywieniowa

 • Spersonalizowany jadłospis
 • Stały kontakt
 • Cotygodniowe monitorowanie efektów
 • Dostęp do aplikacji mobilnej
 • Dodatkowe materiały edukacyjne
 • Plan suplementacji
 • Spersonalizowany plan treningowy
 • Tabela treningowa ze wszystkimi parametrami
 • Analiza techniki ćwiczeń na podstawie nagrań
Wypełniam formularz
Rekomendowany

Współpraca żywieniowo-treningowa

 • Spersonalizowany jadłospis
 • Stały kontakt
 • Cotygodniowe monitorowanie efektów
 • Dostęp do aplikacji mobilnej
 • Dodatkowe materiały edukacyjne
 • Plan suplementacji
 • Spersonalizowany plan treningowy
 • Tabela treningowa ze wszystkimi parametrami
 • Analiza techniki ćwiczeń na podstawie nagrań
Wypełniam formularz

Przyjemna realizacji diety w aplikacji mobilnej

Oprócz pliku PDF otrzymasz  dostęp do aplikacji z Twoim jadłospisem. W każdej chwili możesz wymienić składnik i zobaczyć jak to wpływa na kalorie i makroskładniki. Jeśli masz ochotę to możesz wymieniać poszczególne posiłki pomiędzy dniami. Dodatkowo otrzymasz dostęp do indywidualnej platformy z pomiarami i monitoringiem.

Lista zakupów

Dostaniesz listę zakupów, którą możesz ustawić na dowolny zakres dni, możesz zaznaczać kupione produkty – lista zakupów jest interaktywna.

Czat online

W aplikacji czeka na Ciebie indywidualny czat, dzięki któremu pozostaniemy w stałym kontakcie.

Sekcja edukacyjna

W sekcji ,,edukacja” przygotuję dla Ciebie poradnik jak korzystać z aplikacji. W przypadku jednostek chorobowych możesz liczyć na dodatkową wiedzę.

Doskonała
Na podstawie 112 opinii
Ewa Nalepa
Ewa Nalepa
2023-09-17
Szczerze polecam współpracę z Kacprem, super kontakt, mega wsparcie. Diety ułożone pod moje potrzeby i zgodne z tym co lubie. Dzięki współpracy wyrobiłam dużo zdrowych nawyków i nauczyłam się jak istotne jest to co jem. Super zaangażowanie ze strony Kacpra jest bardzo motywujące :).
Natalia Gontarz
Natalia Gontarz
2023-08-27
Kacper otworzył mi oczy na to jak powinna wyglądać zbilansowana dieta, jego posiłki są smaczne i łatwe w przygotowaniu. Bardzo angażuje się w trakcie współpracy i można liczyć na Jego pomoc :) polecam!
Hubert
Hubert
2023-08-07
Polecam mega profesjonalista, zawsze mozna na niego liczyc, na pewno wam pomoze
Karolina Sadecka
Karolina Sadecka
2023-08-05
Bardzo smaczne "diety" dostosowane do potrzeb i możliwości. Stały kontakt, brak oceny, 100% wsparcia i nauka zmiany stylu życia. Polecam i ja i mój mąż!!
Aleksandra Owczarek
Aleksandra Owczarek
2023-06-26
Polecam! Za dużo motywacji, proste i szybkie posiłki, idealnie dostosowane do trybu życia. Dużym plusem jest również dobry kontakt z Kacprem, możliwość zadawania pytań i otrzymanie ekspresowych odpowiedzi w każdej sytuacji☺️🫶
Monika Drywa
Monika Drywa
2023-06-18
Świetnie dopasowana dieta do moich potrzeb, drobiazgowo przygotowana z uwzględnieniem nawet nie zdrowych rzeczy. Bardzo dobra komunikacja, otrzymałam duzo wsparcia i motywacji. Kacer jest osobą która nie ocenia, a wraca do osiągnięcia celu. Pamiętaj o tym że Kacper ma Ci pomóc ale najwielsza robotę robisz Ty! Ze spokojnym sumieniem bardzo polecam nie ma opcji żebyś był/była niezadowolona/ niezadowolony.
patrycja kijańska
patrycja kijańska
2023-04-26
Fajna dieta, super kontakt, dobre posiłki przy niewielkim nakładzie czasu i pracy. Polecam !!!
Magdalena Gabryjałowicz
Magdalena Gabryjałowicz
2023-04-18
Zaczynając współpracę z Kacprem nie wiedziałam czego się spodziewać. Chciałam coś zmienić w swoim życiu. Dzięki niemu nauczyłam się zdrowo najadać. Dieta dostosowana do życzeń, świetny kontakt. Współpracę z Kacprem polecam! Jeżeli kiedykolwiek miałabym wrócić to tylko pod jego opiekę.
Robert
Robert
2023-03-11
Współpraca przebiegała od maja 2022 do października 2022 … namówiła mnie córka .. a szukałem w sumie kogoś bo trenuje bieganie i chciałem podjeść do tematu profesjonalnie .. zrobiliśmy redukcje 17 kg poprawiłem wydolność nauczyłem się kontrolować jedzenie , zwracałem uwagę na wszystkie detale i zalecenia Kacpra ..na końcu zrobiłem badania krwi i efekt wooowwww!!! Byłem w szoku !! Polecam nie dlatego ze musze ale dlatego że człowiek robi mega robotę i jezeli ktos naprawdę chce to wspólnymi siłami może zrobić dobre efekty … 🔥💪❗️✌️🏃‍♂️👋

Formularz kontaktowy

  1. Jaki rodzaj współpracy Cię interesuje?żywieniowatreningowo-żywieniowa
  2. Czas trwania współpracy:1 miesiąc3 miesiące