Metamorfozy

Zobacz jak pomogłem swoim podopiecznym.
przemiana 5 (1)

Anna

Podopiecznej słowo dieta kojarzyło się z czymś jałowym, pełnym wyrzeczeń i czymś co kończy się po miesiącu. Wprowadzając do diety posiłki które faktycznie lubi i nie zajmują jej kilku godzin w kuchni a dodatkowo są produkty rekreacyjne w odpowiedniej ilości dieta stała nowym stylem życia a problem z pojadaniem jest już znacznie mniejszy.

-4 kg w 3 miesiące

przemiana 3 (1)

Ewa

Ewa od zawsze kochała słodycze, przychodząc do mnie nie potrafiła znaleźć w tym wszystkim odpowiedniego balansu a dietę kojarzyła tylko i wyłącznie z waflami ryżowymi i suchym ryżem z kurczakiem. Ewa napisała mi że bardzo zmieniłem jej relacje z jedzeniem, jadła smacznie a dieta była prosta i nie zajmowała jej dużo czasu. Ewa trenowała dodatkowo na siłowni, więc będąc osobą początkującą udało jej się oprócz utraty kilogramów zbudować trochę mięśni.

-8 kg w 12 miesięcy

przemiana 6 (1)

Karolina

Karolina dzięki wypracowanym nawykom żywieniowym aktualnie utrzymuje forma sama i bardzo dobrze jej to idzie co jest dużym sukcesem naszej współpracy bo zmiana sylwetki powinna być na tyle dopasowana indywidualnie że później na spokojnie jesteśmy w stanie utrzymywać wypracowane rezultaty bo lubimy w ten sposób się odżywiać a aktywność fizyczną wykonujemy taką jaką faktycznie lubimy.

-5 kg w 3 miesiące

Patrycja

Patrycja od początku współpracy w niedziele jadła obiad z rodziną bo nie chciała tego zmieniać a ja oczywiście to zaakceptowałem bo nie ma idealnej diety i wiele razy jej powtarzałem, że w moich posiłkach nie ma żadnej magii i można jeść wszystko, tylko najważniejsza jest wiedza jak odpowiednio to zbilansować i dopasować do swoich preferencji.

-15 kg w 10 miesięcy

przemiana (1)

Klaudia

Największym problemem Klaudii był brak świadomości żywieniowej i brak pomysłów na zbilansowane i szybkie posiłki. Wierzyła w wiele mitów żywieniowych np. będąc na “diecie” nie jadła chleba mimo że bardzo go lubi. W czasie współpracy gdy były jakieś imprezy lub wyjścia ze znajomymi bez problemu mogła sobie wyskoczyć a później wracaliśmy do naszych założeń. Klaudia po dzień dzisiejszy
trenuje i bazuje na nawykach żywieniowych, które wprowadziliśmy.

-8 kg w 9 miesięcy

p4

Sandra

“Zanim trafiłam do Kacpra, miałam problem z napadami na jedzenie i obcinaniem kalorii i tak wpadłam w błędny krąg z którego ciężko było mi samej wyjść. Profil Kacpra obserwowałam od dłuższego czasu i podobało mi się co publikuje i jak pokazuje luźne podejście do żywienia. Kiedy Kacper podesłał mi pierwszy jadłospis nie wierzyłam że mogę jeść takie rzeczy i chudnąć.”

-10 kg w 3 miesiące

Chcesz osiągnąć
podobne efekty?

p7

Joanna

“Współpraca z Kacprem to czysta przyjemność. Jedzenie proste i smaczne a co najważniejsze dopasowane do trybu życia. Duża zmiana zaszła w mojej głowie dzięki większej ilości posiłków niż dotychczas. Dzięki produktom rekreacyjnym wplatanym do posiłków po zakończeniu redukcji nie rzuciłam się na słodycze. Uważam, że wygląd sylwetki to tylko dodatek do całego tego procesu. Bardziej doceniam zmiany w moim podejściu. Nie zawsze wszystko musi być na 100%. Dzięki Kacprowi udało się przeprowadzić cały proces zdrowo i zakończyć w odpowiednim momencie mimo wcześniejszych założeń. Bo zdrowie jest najważniejsze.”

-9 kg w 3 miesięce

p6

Alicja

“Współpracę z Kacprem oceniam bardzo dobrze. Luźne podejście, bez żadnej spiny. Posiłki są urozmaicone, cieszą oko, a co najważniejsze proste w przygotowaniu i nie trzeba mieć produktów z wyższej półki. Głodna nie chodziłam:) Pisałam na jakie posiłki mam ochotę i takie też jadłospisy
dostawałam:) kontakt sprawny, gdy miałam jakieś wątpliwości lub jakiś produkt mi nie pasował zawsze dawał wskazówki co zmienić żeby to mi pasowało:). Dzięki Kacprowi wiem, jak powinna wyglądać zdrowa, zbilansowana dieta. Obserwowałam jego profil przed rozpoczęciem współpracy i zastanawiałam się jak to możliwe, że takie posiłki można jeść będąc na redukcji- było tak dopóki sama nie spróbowałam.”

-6 kg w 4 miesiące

p3

Angelika

“W naszej współpracy dla mnie to skromne 8 kg a podejście i myślenie zmienione o 180 stopni. Będę Cię polecać z całego serducha! Wyprowadziłeś mnie na właściwe tory jak wiadomo nie chodzi tylko o wygląd ale też o zdrowie Teraz czas na ćwiczenia i zbudowanie fajnego ciała.”

-8 kg w 3 miesiące

p2

Nicolas

“Jak widać na fotkach mega różnica. Jestem mega wdzięczny za pomoc, za zaangażowanie i łatwość kontaktu. Nauczyłeś mnie patrzeć luźniej na posiłki, nie karcę się za podjadanie i jestem w stanie objętościowo trafnie je oszacować. Po 2-tygodniowym urlopie nic nie przytyłem, a jadłem jak mi się podobało. Dopinamy kratę na brzuchu do końca i lecimy po piękną masę.”

-12 kg w 4 miesiące

przemiana 4 (1)

Kuba

Kuba nauczył się jak powinna wyglądać dobrze zbilansowana dieta i jest w stanie sam utrzymywać wypracowane rezultaty naszej pracy. Udało nam się to bez żadnych specjalnych diet i wielu restrykcji żywieniowych. Bazowaliśmy na produktach ogólnodostępnych w każdym markecie a w jadłospisie było miejsce na wszystko w odpowiednich proporcjach.

-14 kg w 7 miesięcy

pz4 (1)

Estera

“Profil Kacpra obserwuje już od dawna, zanim podjęłam współpracę udało mi się samej schudnąć,  niestety kilogramy wróciły . Podejmując decyzję o współpracy wiedziałam , że wkłada on w to całe  serducho, patrząc na posty jakie dodaje . Dzięki współpracy nauczyłam się sama komponować posiłki,  nie wykluczając produktów które lubię . W kuchni spędzałam godzinkę max półtorej i wszystkie  posiłki gotowe. Dzięki współpracy nie boję się wyjść do restauracji czegoś zjeść i nie mieć później  żadnych wyrzutów sumienia. Decyzja o współpracy była jedna z najlepszych jakie podjęłam. “

-7,5 kg w 5 miesięcy

.
prz5

Prosta i skuteczna dieta to coś na czym najbardziej zależało mojej podopiecznej. Postawiliśmy na 4  szybkie i dobrze zbilansowane posiłki, zadbaliśmy o odpowiednią ilość kroków i konsekwentnie  realizujemy nasze zależenia, które przybliżają nas do poprawienia parametrów zdrowotnych oraz  sylwetki. 

-7,5 kg w 5 miesięcy

prz6

Łukasz

“Ogólnie współpraca z Tobą to najlepsza decyzja jaką podjąłem. Od tej pory polepszył się mój stan  zdrowia i moje samopoczucie ! Wszystkie posiłki są idealnie ułożone pod moje gusta i jem je z chęcią  ! Bywały stany kryzysu, ale dzięki współpracy udało się to opanować. Jestem bardzo zadowolony z  tego co wspólnie osiągnęliśmy! “

-14kg w 4 miesiące

prz7

Karolina

Każdemu polecam współpracę indywidualną z Kacprem. Efekty wizualne widać z daleka, a co  najważniejsze wiele zmieniło się w mojej głowie. Potrafię utrzymać wagę, wiem jak jeść i co jeść. Po  za tym – jem wszystko czyli taka dieta bez diety. Nie mogę doczekać się wiosny, aż będę mogła zacząć  nosić wszystkie piękne sukienki.”

-10 kg w 5 miesięcy

prz1

Damian

“Co do samej współpracy układa się ona naprawdę dobrze, dieta idealnie wpasowała się w mój styl  życia i stała się jego częścią jedzenia marnuje wyjątkowo mało praktycznie nic co mnie bardzo  cieszy ponieważ nie lubię marnować jedzenia. Odnośnie $$ też jest dobrze pomimo dużej inflacji oraz  drożyzny w sklepach zaplanowane zakupy oraz trzymanie się listy pozwala trzymać domowy budżet w  ryzach wszystko jest smaczne, dobrze zaplanowane i przemyślane, brak nudy!! Nawet kasza na obiad z warzywami wege smakuje super!”

-7kg w 4 miesiące

prz2

Ania

“Współpracę z Kacprem polecam na 100%! W 3 miesiące udało nam się osiągnąć mój wymarzony cel. Schudłam ale nie to było najważniejsze. Zmieniło się przede wszystkim moje podejście do jedzenia. Pokochałam owsianki, jem teraz zdrowe kanapki i pyszne obiady. W diecie mam dużo warzyw i owoców i najważniejsze, że posiłki są pyszne! Jest też miejsce na coś słodkiego i u Kacpra batonik czy kilka kostek czekolady to nie zło wcielone. Z całego serca polecam.”

-7,5 kg w 3 miesiące

prz3

Zuzanna

Tak naprawdę dzięki Tobie wzrosła moja świadomość w kwestii prawidłowego odżywiania, bo choć  sama kilka miesięcy dawałam radę chudnąć, to wiem, że moje myślenie co do niektórych produktów  było błędne, a dzięki współpracy z Tobą już wiem, że dieta to nie odmawianie sobie, ale rozsądne i  zdrowe podejście. Mam nadzieję, że dzięki temu dam radę samodzielnie już działać, ale wiem też, że  niejednokrotnie będę wracać do posiłków z naszej współpracy.”

-5kg w 4 miesiące

prz8 (1)

Justyna

Chciałabym Ci bardzo podziękować za cały ten czas, Twoje cenne rady i przepyszne jadłospisy.  Pieniądze, które przeznaczyłam na współpracę z Tobą były chyba najlepiej wydane w moim życiu  dotychczas. Spróbuję działać teraz sama, opierając się na Twoich radach i jadłospisach, komponować  posiłki i zobaczymy, jak mi to wyjdzie ale mam wrażenie, że sobie poradzę już z taką wiedzą. A jeśli  będę mieć jakieś problemy lub znów “ugrzęznę” z dietą (tak, jak to było, kiedy się do Ciebie zgłosiłam)  to na pewno znów się do Ciebie zgłoszę o pomoc. Będę Cię polecać każdemu! Jeszcze raz dziękuję.

4 miesiące łącznie -30cm w obwodach

p5

Roksana

Według wagi straciliśmy 1kg w 5 tygodni, ale według pomiarów:
Talia: z 71 cm na 67 cm
Biodra: z 92 cm na 89 cm
Obwód brzucha: z 82 cm na74 cm
Jak widzicie pomiary mówią całkowicie co innego bo spadek w brzuchu jest bardzo duży (8cm). Zawsze swój progres warto monitować na wiele sposobów: lustro, ubrania, waga, pomiary, postęp treningowy.

-1kg w 5 tygodni

p1

Magda

„Przed rozpoczęciem współpracy byłam w błędnym kole – mega restrykcyjna dieta i po kilku dniach
jak organizm domagał się więcej to jedzenie wszystkiego, bo od jutra znów duże ograniczenia.
Nauczyłam się, że dieta to nie głodówka tylko zdrowy styl życia gdzie jest miejsce na wszystko! Jakiś
dodatkowy posiłek lub ominięcie treningu nie psuje całości pracy, można iść do kina czy na imprezę a
potem wrócić do planu (który był IDEALNY). Teraz mam na pewno większa świadomość, umiem lepiej
skomponować posiłek i co chyba najważniejsze- ogromny luz psychiczny.”

-6kg w 4 miesiące

285169452_560040022175172_7898720792044075991_n

Maria

Od marca 2021r. współpraca z Tobą przyniosła mi praktycznie same korzyści – moje życie całkowicie się zmieniło, nastawienie do mojego ciała, do jedzenia i do diety również. Przestałam traktować dietę jako katorgę, zauważyłam plusy zdrowego odżywiania, moje samopoczucie i samoocena bardzo sie poprawiły. Pomimo kilku przerw we współpracy, silnie zakorzenione nowe, zdrowe nawyki pozwoliły mi utrzymać wagę i nie wpaść w efekt jo-jo. Pomogłeś mi zmienić moje życie i odnaleźć w sobie siłę do walki o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, za co jestem wdzięczna. ☺️

-21kg w 12 miesięcy

280175449_741394910538979_5686322498726772112_n

Aleksandra

Naszą współpracę oceniam bardzo dobrze! Super, że był stały kontakt przez e-mail i Instagram. Super jest to, że sam z siebie piszesz z pytaniami typu, co słychać i jak sobie radzę, co pomaga przełamać taką barierę w komunikacji i dodatkowo motywuje.  Jadłospisy zawsze były ułożone pod to co lubię jeść. Przepisy były pyszne i proste w przygotowaniu. Uczysz takiego luźnego podejścia do diety. Nie ma zakazów i nakazów. Jem super posiłki, na słodko czy na słono, waga spada i nauczyłam się dobrych nawyków żywieniowych. Bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję o współpracy, bo super się czuję i super wyglądam!


-4kg w 3 miesiące

Inked661288A0-84A6-4E34-8ED8-41D53F2BF05B_L0_001-12.07.2023, 08 41 51

Łukasz

Dzięki współpracy z Tobą przede wszystkim zmieniłem swoje nawyki żywieniowe. Lepiej rozumiem jak się odżywiać, dobierać i łączyć składniki.
Najbardziej cieszy mnie utrata masy ciała w zaledwie 2 miesiące. Zwłaszcza z okolic brzucha gdzie zawsze miałem z tym problem. Podobała mi się duża elastyczność w doborze posiłków. Jadłem to co lubię i pierwszy raz nie czułem głodu, więc nie mogłem dojeść wszystkich posiłków a masa ciała spadała w każdym tygodniu. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, która dzięki stałemu kontaktowi i wysyłaniu raportów dodatkowo mobilizowała mnie do pracy.

-6kg w 2 miesiące

FF06E149-5BAE-42AD-82F7-970ECC6D2EE4_L0_001-12.07.2023, 15 12 32

Patrycja

Współpraca z Kacprem bardzo zmieniła moje podejście do diety. Kiedyś miałam podejście albo 100% albo wcale i każda moja dieta kończyła się po kilku tygodniach, a później był efekt jo-jo, ponieważ rzucałam się na jedzenie, które lubię i którego brakowało mi podczas diety. W trakcie współpracy w jadłospisie znalazło się miejsce na moje ulubione produkty i dzięki temu teraz nie mam takiego problemu jak wcześniej. Do tego posiłki były bardzo smaczne oraz różnorodne i nadal znajdują się one w moim jadłospisie. Podobało mi się bardzo podejście Kacpra i świetny kontakt. Uważam, że warto podjąć się współpracy z Kacprem i nie żałuję ani miesiąca, a to co mi po niej zostanie to nie tylko utracone kilogramy, ale także wypracowane nawyki, a to jest podstawa do utrzymania osiągniętych efektów.

 

-15kg w 5 miesięcy

borzyk

Sebastian

Współpraca na najwyższym poziomie! Nie spodziewałem się, że redukcja może być tak przyjemna a dieta przy niej tak różnorodna. Efekty mówią same za siebie. Do tego super kontakt i odpowiedz na każde nurtujące pytanie. Po rozpoczęciu współpracy nastąpiła zmiana myślenia na temat jedzenia i ogólnie pojętej diety, wcześniej „karałem się” po małych odstępstwach od diety, teraz wiem że tak wygląda ten proces i mam spokojniejszą głowę”.

-13kg w 5 miesięcy

awirwicka

Agnieszka

Współpraca z Tobą to najlepsze co mnie spotkało. Jadłospis nie jest każda typowa dieta. Jestem osobą która mało rzeczy lubi jeść a rozpiska była idealnie dopasowana przez co bardzo przyjemna. Idealnie mi się współpracowało – jesteś zawsze pomocny, doradzasz i nigdy nie krytykujesz a wręcz dopingujesz. Po zakończeniu współpracy nie rzucam się na żadne jedzenie, ale też nie odmawiam sobie wyjść na miasto. Jedzonko które dostałam w jadłospisach dalej jest w moim codziennym życiu.
Z całego serducha polecam współpracę.

-6kg w 3 miesiące

©DietetycznyLuz | Projekt i wdrożenie Agamalecka.pl