Konsultacje indywidualne, czyli 60 minut prywatnej rozmowy

Zastanawiasz się czy Ci się to opłaca?
Jeśli:

od dłuższego czasu próbujesz zrzucić zbędne kilogramy, ale cały czas coś jest nie tak,

nie wiesz, jak zacząć proces zmiany sylwetki,

gubisz się w gąszczu informacji żywieniowych,

nie wiesz już co jest mitem, a co prawdą,

chcesz usystematyzować zdobytą do tej pory wiedzę,

chcesz otrzymać skondensowaną dawkę wiedzy dietetycznej,

chcesz rozwiać wszelkie wątpliwości z zakresu żywienia,

to konsultacje są DLA CIEBIE idealnym rozwiązaniem!

Jak wygląda pierwsza konsultacja online?

Krok 1

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Przed przystąpieniem do konsultacji wypełniasz przesłaną przeze mnie ankietę.

Krok 2

SPOTKANIE WIDEO

Łączymy się online i spędzamy czas na indywidualnej rozmowie

Krok 3

USTALENIA

Ustalamy Twoje zapotrzebowanie energetyczne

Krok 4

PLAN ŻYWIENIOWY

Dobieramy odpowiedni sposób żywienia

Krok 5

SESJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI

Pytasz mnie o co tylko chcesz, a ja rozwiewam Twoje wątpliwości

Krok 6

PODSUMOWANIE

Po rozmowie dostajesz ode mnie podsumowanie konsultacji, gdzie znajdziesz zalecenia i wspólne ustalenia

Jak wygląda każda kolejna konsultacja online?

kontrolujemy Twoje postępy,

rozwiązujemy aktualne problemy,

wciąż pytasz mnie o co tylko chcesz, a ja rozwiewam Twoje wątpliwości,

nie wiesz już co jest mitempo rozmowie dostajesz ode mnie podsumowanie konsultacji, gdzie znajdziesz zalecenia i wspólne ustalenia , a co prawdą,

O czym musisz pamiętać?

Szanujmy swój czas — jeśli nie możesz być na spotkaniu, daj mi znać.

Jeśli ja będę musiał przełożyć spotkanie, także Cię o tym poinformuję.

W zakres konsultacji nie wchodzi przygotowanie jadłospisu indywidualnego.

Konsultacje odbywają się poprzez IG, Skype, Google Meet i Zoom — poinformuj mnie, z jakiej platformy chcesz korzystać.

Na przesłanie podsumowania mam 7 dni roboczych — nie stresuj się, jeśli nie dostaniesz ode mnie maila tego samego wieczoru.

KOSZT: 150 zł

Zobacz jak pomogłem swoim podopiecznym

Ewa

W 12 miesięcy Ewa schudła 8 kg, ale zbudowała przy tym również trochę mięśni a co najważniejsze wypracowała nawyki, które zostały z nią do dzisiaj i potrafi sama odnaleźć się w zdrowym odżywianiu. Moja podopieczna od zawsze kochała słodycze, przychodząc do mnie nie potrafiła znaleźć w tym wszystkim odpowiedniego balansu a dietę kojarzyła tylko i wyłącznie z waflami ryżowymi i suchym ryżem z kurczakiem. Ewa napisała mi że bardzo zmieniłem jej relacje z jedzeniem, jadła smacznie a dieta była prosta i nie zajmowała jej dużo czasu. Nauczyłem ją jak komponować posiłki żeby nie chodziła głodna i że nie zawsze trzeba robić na siłę mordercze treningi cardio żeby mieć fajną formę. W naszej współpracy postawiłem na 4 dobrze zbilansowane posiłki w ciągu dnia, które były szybkie w przygotowaniu i smaczniejsze niż suchy ryż i kurczak 7 razy w tygodniu. Ewa trenowała dodatkowo na siłowni, więc będąc osobą początkującą udało jej się oprócz utraty kilogramów zbudować trochę mięśni.

Klaudia

Klaudia przed współpraca ze mną, podejmowała próby zmienienia swojej sylwetki, ale zawsze wracała do punktu wyjścia. Jej największym problemem był brak świadomości żywieniowej i brak pomysłów na zbilansowane i szybkie posiłki. Wierzyła w wiele mitów żywieniowych np. będąc na "diecie" nie jadła chleba mimo że bardzo go lubi. Współpracując z Klaudią postawiłem na 4 dobrze zbilansowane posiłki, które były szybkie w przygotowaniu bo na tym jej zależało. Włączyłem do diety pieczywo i ziemniaki żeby "odczarować" te produkty i pojawiały się słodycze np. Owsianka pełna owoców, produkt białkowy, zdrowe tłuszcze np. (orzechy) i czekolada/milky way. Klaudia schudła 8kg, ale włączyliśmy trening siłowy do naszego planu, dzięki któremu sylwetka stała się jeszcze lepsza a kilogramy poszły troszkę do góry. W czasie współpracy gdy były jakieś imprezy lub wyjścia ze znajomymi bez problemu mogła sobie wyskoczyć a później wracaliśmy do naszych założeń.

Kuba

Kuba ma 185 cm wzrostu i zgłosił się do mnie z wagą 87 kg. Zależało mu na dalszej redukcji a przede wszystkim poprawieniu swojej sylwetki pod kątem wizualnym. Ruszyliśmy z dietą redukcyjną oraz treningiem siłowym, które w 7 miesięcy przyniosły bardzo fajne rezultaty bo staraliśmy 14kg. Kuba nauczył się jak powinna wyglądać dobrze zbilansowana dieta i jest w stanie sam utrzymywać wypracowane rezultaty naszej pracy. Udało nam się to bez żadnych specjalnych diet i wielu restrykcji żywieniowych. Bazowaliśmy na produktach ogólnodostępnych w każdym markecie a w jadłospisie było miejsce na wszystko w odpowiednich proporcjach.

©DietetycznyLuz | Projekt i wdrożenie Agamalecka.pl