FORMA NA LATO W 10 TYGODNI,
PROGRAM Z GRUPĄ WSPARCIA

Program FORMA NA LATO
jest dla Ciebie, jeśli:

Chcesz:

schudnąć w 10 tygodni bazując na zaleceniach,

przestać czuć ciągły głód podczas odchudzania,

skończyć z restrykcyjnymi dietami,

zdobyć praktyczną wiedzę, która nauczy Cię zdrowo jeść bez diet,

dostać pełne wsparcie w zamkniętej grupie z dożywotnim dostępem.

Masz problem z:

utratą zbędnych kilogramów i powracającym efektem jo-jo,

radzeniem sobie z dietą poza domem,

realizacją sztywnych jadłospisów,

wyrobieniem schematów, które ułatwiają realizację założeń,

dezinformacją co możesz jeść podczas odchudzania a co jest zakazane.

Na czym polega projekt FORMA DO LATA?

Projekt zacznie się 22 kwietnia w poniedziałek.

Jest to przedsprzedaż pierwszej edycji kursu - kupujesz najtaniej i masz dożywotni dostęp do grupy i aktualizacji.

Na starcie projektu obliczę Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, żeby metamorfoza była jak najlepsza.

W ciągu 10 tygodni trwania kursu będziemy spotykać się na 5 webinarach edukacyjnych oraz 5 konsultacjach grupowych.

Webinary na żywo będą przepełnione praktyczną wiedzą i pokaże Ci narzędzia ułatwiające realizację planu, których nigdy nie pokazywałem.

Na konsultacjach grupowych będziemy omawiać postępy, problemy i założenia na kolejne tygodnie kursu.

Każdy uczestnik kursu może wziąć udział w motywującym konkursie na najlepszą przemianę do lata w której do wygrania będzie np. indywidualna współpraca, konsultacja czy też e-book.

Kurs będzie prowadzony na zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie dostaniesz wzór do mierzenia postępów oraz niespodzianki, których się nie spodziewasz.

Co zyskujesz, kupując najnowszy kurs z grupą?

Wymarzoną sylwetkę

Jeżeli będziesz realizować grupowe zalecenia i brać czynny udział w webinarach to schudniesz do lata.

Oszczędność pieniędzy

Nie będziesz już wydawać pieniędzy na kolejne diety - nauczę Cię jak jeść żeby schudnąć i utrzymać wypracowane efekty.

Wsparcie ode mnie i grupy

W toku trwania kursu oraz metamorfozy możesz na mnie liczyć. Stworzymy grupę, która będzie się wspierać i pchać na szczyt.

Dietetyczną wolność

Koniec z kolejnymi dietami, które nie działają i sytuacjami w których nie wiesz jak poradzić sobie bez diety. Nauczę Cię jak, ile i co jeść.

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

Otrzymujesz dożywotni dostęp do grupy przeznaczonej dla kursantów razem z aktualizacjami w przyszłych edycjach.

,,Niespodziankę''

Dowiesz się o niej 29.04.2023r w Poniedziałek na zamkniętej grupie na Facebooku.

Tak niskiej ceny już nie nigdy nie będzie

Kurs z dożywotnim dostępem i aktualizajcami

299
Łączna wartość programu ponad 1500 zł
  • indywidualne obliczenie zapotrzebowania
  • grupowe zalecenia pozwalające schudnąć
  • dostęp do zamkniętej grupy na FB i aktualizacji webinarów
  • 5 webinarów na żywo z praktyczną wiedzą i sesją Q&A
  • 5 grupowych konsultacji odpowiadających na potrzeby grupy
  • konkurs z nagrodami na najlepszą metamorfozę do lata
  • niespodzianki i dodatkowe materiały, które zdradzę wewnątrz grupy - nie pożałujesz.
Kupuję

Poznaj plan webinarów na żywo

1 WEBINAR - 7 zasad dzięki którym schudniesz.

2 WEBINAR - Liczenie kalorii w praktyce oraz narzędzia ułatwiające odchudzanie.

3 WEBiNAR - Jak jeść lody i pizzę a nadal być zdrowym i chudnąć.

4 WEBINAR - Odchudzanie z psychologicznego punktu widzenia.

5 WEBINAR - Brak efektu jo-jo w praktyce.

Sprawdź etapy dołączenia do programu

Krok 1

PRZECZYTAJ DOKŁADNIE STRONĘ

Zacznij od przeczytania szczegółów całego programu.

Krok 2

DOKONAJ ZAPŁATY

Zapłać z góry poprzez wygodną metodę płatności.

Krok 3

POCZEKAJ NA E-MAIL

Do 21.04.2023r dostaniesz na adres e-mail link z dostępem do zamkniętej grupy.

Co możesz osiągnąć w 3 miesiące będąc w kursie FORMA NA LATO

Natalia

-5kg w 3 miesiące z Elastyczną Dietą

„Elastyczna dieta to super produkt. Składa się z różnorodnych przepisów, które mają tyle samo kalorii, więc mogę jeść to na co mam w danej chwili ochotę! Czas przygotowania każdego posiłku jest bardzo krótki. Przepisy są proste. Dzięki łatwości przygotowania posiłków i możliwości ich wymieniania między sobą dużo łatwiej jest trzymać się "diety". Elastyczna dieta pozwoliła mi dodatkowo nauczyć się komponować posiłki dzięki zamiennikom produktów. Wydałam kilkadziesiąt złotych, uwzględniłam treningi siłowe i schudłam 5kg oraz straciłam łącznie kilkanaście cm!

Adrian

-10kg w 3 miesiące z Elastyczną Dietą

,, Elastyczna dieta to super produkt. Miałem już doświadczenie z popularnymi i dużo droższymi dietami między innymi keto po których efekt był szybki, ale waga wracała i była większa niż przed rozpoczęciem a ja szybko byłem zmęczony jedzeniem. Tu najważniejsze jest to, że posiłki są proste, smaczne i jest do wyboru wiele zamienników, co pozwala na improwizowanie w kuchni - a to lubię i przy okazji nie marnuje jedzenia. Mimo okresu wakacyjnego gdzie miałem dużo odstępstw związanych z jedzeniem na mieście efekt jest utrzymany a sylwetka cały czas wygląda coraz lepiej.”

Alicja

-4,5kg w 3 miesiące z Elastyczną Dietą

,,Już od dawna obserwowałam profil dietetyczny luz, samej udało mi się już sporo schudnąć, ale od dłuższego czasu motywacja trochę spadła a waga stanęła. Nie jestem fanką spędzania dużej ilości godzin w kuchni na przygotowaniu wymyślnych posiłków, dlatego pomyślałam że elastyna dieta to może być coś dla mnie. Posiłki z normalnych produktów, proste i szybkie w przygotowaniu. Na wielki plus jest to że wszystkie posiłki mają taką samą kaloryczność, więc mogłam dowolnie wybierać sobie takie posiłki na jakie miałam ochotę. Jestem mega zadowolona z efektów jakie uzyskałam, a jadłam smacznie i nie chodziłam głodna. Grupa stworzona na Facebooku do dzielenia się zdjęciami posiłków, efektami i wskazówkami również była super opcją. Bardzo się cieszę, że zakupiłam elastyczną dietę".

Agnieszka

-6kg w 3 miesiące podczas współpracy

Współpraca z Tobą to najlepsze co mnie spotkało. Jadłospis nie jest każda typowa dieta. Jestem osobą która mało rzeczy lubi jeść a rozpiska była idealnie dopasowana przez co bardzo przyjemna. Idealnie mi się współpracowało – jesteś zawsze pomocny, doradzasz i nigdy nie krytykujesz a wręcz dopingujesz. Po zakończeniu współpracy nie rzucam się na żadne jedzenie, ale też nie odmawiam sobie wyjść na miasto. Jedzonko które dostałam w jadłospisach dalej jest w moim codziennym życiu. Z całego serducha polecam współpracę.

Łukasz

-6kg w 2 miesiące podczas współpracy

Dzięki współpracy z Tobą przede wszystkim zmieniłem swoje nawyki żywieniowe. Lepiej rozumiem jak się odżywiać, dobierać i łączyć składniki. Najbardziej cieszy mnie utrata masy ciała w zaledwie 2 miesiące. Zwłaszcza z okolic brzucha gdzie zawsze miałem z tym problem. Podobała mi się duża elastyczność w doborze posiłków. Jadłem to co lubię i pierwszy raz nie czułem głodu, więc nie mogłem dojeść wszystkich posiłków a masa ciała spadała w każdym tygodniu. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, która dzięki stałemu kontaktowi i wysyłaniu raportów dodatkowo mobilizowała mnie do pracy.

Angelika

-8kg w 3 miesiące podczas współpracy

W naszej współpracy dla mnie to skromne 8 kg a podejście i myślenie zmienione o 180 stopni. Będę Cię polecać z całego serducha! Wyprowadziłeś mnie na właściwe tory jak wiadomo nie chodzi tylko o wygląd ale też o zdrowie Teraz czas na ćwiczenia i zbudowanie fajnego ciała.

Anna

-4kg w 3 miesiące podczas współpracy

Podopiecznej słowo dieta kojarzyło się z czymś jałowym, pełnym wyrzeczeń i czymś co kończy się po miesiącu. Wprowadzając do diety posiłki które faktycznie lubi i nie zajmują jej kilku godzin w kuchni a dodatkowo są produkty rekreacyjne w odpowiedniej ilości dieta stała nowym stylem życia a problem z pojadaniem jest już znacznie mniejszy.

Karolina

-5kg w 3 miesiące podczas współpracy

Karolina dzięki wypracowanym nawykom żywieniowym aktualnie utrzymuje forma sama i bardzo dobrze jej to idzie co jest dużym sukcesem naszej współpracy bo zmiana sylwetki powinna być na tyle dopasowana indywidualnie że później na spokojnie jesteśmy w stanie utrzymywać wypracowane rezultaty bo lubimy w ten sposób się odżywiać a aktywność fizyczną wykonujemy taką jaką faktycznie lubimy.

Sandra

-10kg w 3 miesiące podczas współpracy

Zanim trafiłam do Kacpra, miałam problem z napadami na jedzenie i obcinaniem kalorii i tak wpadłam w błędny krąg z którego ciężko było mi samej wyjść. Profil Kacpra obserwowałam od dłuższego czasu i podobało mi się co publikuje i jak pokazuje luźne podejście do żywienia. Kiedy Kacper podesłał mi pierwszy jadłospis nie wierzyłam że mogę jeść takie rzeczy i chudnąć.

Joanna

-9kg w 3 miesiące podczas współpracy

Współpraca z Kacprem to czysta przyjemność. Jedzenie proste i smaczne a co najważniejsze dopasowane do trybu życia. Duża zmiana zaszła w mojej głowie dzięki większej ilości posiłków niż dotychczas. Dzięki produktom rekreacyjnym wplatanym do posiłków po zakończeniu redukcji nie rzuciłam się na słodycze. Uważam, że wygląd sylwetki to tylko dodatek do całego tego procesu. Bardziej doceniam zmiany w moim podejściu. Nie zawsze wszystko musi być na 100%. Dzięki Kacprowi udało się przeprowadzić cały proces zdrowo i zakończyć w odpowiednim momencie mimo wcześniejszych założeń. Bo zdrowie jest najważniejsze.

Ania

-7,5kg w 3 miesiące podczas współpracy

Współpracę z Kacprem polecam na 100%! W 3 miesiące udało nam się osiągnąć mój wymarzony cel. Schudłam ale nie to było najważniejsze. Zmieniło się przede wszystkim moje podejście do jedzenia. Pokochałam owsianki, jem teraz zdrowe kanapki i pyszne obiady. W diecie mam dużo warzyw i owoców i najważniejsze, że posiłki są pyszne! Jest też miejsce na coś słodkiego i u Kacpra batonik czy kilka kostek czekolady to nie zło wcielone. Z całego serca polecam.

Aleksandra

-4kg w 3 miesiące podczas współpracy

Naszą współpracę oceniam bardzo dobrze! Super, że był stały kontakt przez e-mail i Instagram. Super jest to, że sam z siebie piszesz z pytaniami typu, co słychać i jak sobie radzę, co pomaga przełamać taką barierę w komunikacji i dodatkowo motywuje. Jadłospisy zawsze były ułożone pod to co lubię jeść. Przepisy były pyszne i proste w przygotowaniu. Uczysz takiego luźnego podejścia do diety. Nie ma zakazów i nakazów. Jem super posiłki, na słodko czy na słono, waga spada i nauczyłam się dobrych nawyków żywieniowych. Bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję o współpracy, bo super się czuję i super wyglądam!

©DietetycznyLuz