Cześć! Zapraszam Cię na mojego bloga!

Cześć, jestem Kacper i zajmuję się propagowaniem zdrowego stylu życia. Zależy mi, aby każdy, kto do mnie trafi (czy to na Instagram, czy na współpracę, czy na bloga), nauczył się jak mieć dobre relacje z jedzeniem i jak, bez uszczerbku na zdrowiu, przejść przez proces zmiany sylwetki. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak wyglądała moja droga do miejsca, w którym jestem teraz — zajrzyj do zakładki O MNIE https://dietetycznyluz.pl/o-mnie-2/

Dlaczego postanowiłem założyć bloga?

Być może kojarzysz mnie z Instagrama, gdzie od dłuższego czasu dzielę się swoją wiedzą. I uwielbiam tę formę, ale stwierdziłem, że czas spróbować czegoś nowego (ale spokojnie, mój profil na Instagramie będzie funkcjonował tak, jak dawniej). Po prostu oprócz niego będą pojawiały się regularne wpisy tu, na blogu.

Chciałbym, żeby osoby, które nie posiadają konta na Instagramie, mogły mnie znaleźć, ale najważniejsze — żeby osoby szukające magicznych sposobów na szybkie schudnięcie, zamiast na stronę, która poleca głodówki, dietę Dukana czy dietę kopenhaską, trafiły do mnie.

O czym będzie blog?

Cóż, najogólniej mówiąc — o odżywianiu. Ale również o zmianie sylwetki, budowaniu nawyków, psychologii jedzenia czy higienie snu. Pokażę, jak wiele czynników wpływa na proces odchudzania, jak uniknąć efektu jo-jo oraz jak utrzymać efekty długoterminowo.

Chcę pokazać, że proces zmiany sylwetki nie musi być katorgą, czasem pełnym wyrzeczeń, zakazów i nakazów. Tylko że możesz przez to przejść z uśmiechem, jedząc to, co lubisz, wychodząc na pizzę ze znajomymi czy świetnie się bawiąc na urodzinach przyjaciółki.

Mam nadzieję, że to wszystko mi się uda i, że czytanie tego bloga będzie dla Ciebie przyjemnością i pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Cieszę się, że do mnie zajrzałeś/aś!

Dodaj komentarz